O mnie

Nazywam się Małgorzata Nowak. Z pasji do ludzi jestem certyfikowanym trenerem. Jednak droga do tego punktu była długa i wyboista.

Jaki plan miało życie?

W wieku 30 lat nastąpił u mnie przełom. Kilkadziesiąt lat życia w stresie, mobbing w pracy, nieudane związki z mężczyznami, ostatni bardzo trudny i toksyczny doprowadziły do depresji i wielu chorób. Runął cały mój świat. Pomimo tego wola życia była silniejsza.

Rozpoczęłam indywidualne studia z zakresu psychologii człowieka. Dwuletnia terapia pod kierunkiem psychologa, autoterapia, pochłanianie książek z zakresu samorozwoju, psychosomatyki, kursy, szkolenia oraz testowanie teorii w życiu codziennym odniosło oczekiwany skutek. Zaczęłam tworzyć swoje życie tak jak chciałam i wracać do zdrowia.

Dziś jestem szczęśliwa. Otaczam się ludźmi, z którymi tworzę wspaniałe relacje z własnego wyboru. Poznałam również Łukasza Gątnickiego – twórcę metody „OK! Może tak być©”. Pracując z tą metodą wykonałam krok milowy w kierunku wewnętrznego spokoju. Doświadczyłam jak działa na własnej skórze i jestem dziś certyfikowanym trenerem tej metody.

I co dalej?

Odkryłam, że moja pasją jest człowiek i procesy jakie zachodzą w naszych umysłach –  nieustannie zgłębiam wiedzę w tym zakresie. Wszystko sprawdzam na sobie, jestem praktykiem. Realizuję swoje marzenia zarówno prywatne jak i zawodowe. Wiem, że moja zmiana oraz styl życia jest dla wielu osób inspiracją. Jestem świadoma tego, że praca z metodą „OK! Może tak być©” może pomóc każdemu człowiekowi w osiągnięciu wewnętrznego spokoju i radości.

Nadszedł już czas na przekazanie swoich doświadczeń i wiedzy innym oraz wspieranie ich w drodze do szczęścia i spełnienia.