Mój pierwszy wpis :)

Rozwojem osobistym zajmuję się już od ponad 8 lat. Przez ten czas miałam okazję zbadać różne ścieżki rozwoju. Sprawdzałam co działa w praktyce, co faktycznie ma przełożenie na moje życie, a co nie ma zupełnie sensu. Studiowałam, czytałam i  dodatkowo zgłębiałam tajniki swojej osobowości. Jeśli uczyć się i testować to  na sobie!

W swoich poszukiwaniach dokopywałam się do coraz ciekawszych tematów, badań, publikacji. Jednak wciąż brakowało mi tego jednego ?puzzla? do całej układanki. W tej drodze wpadłam na Łukasza Gątnickiego. Na początku byłam dość sceptyczna zarówno w stosunku do Łukasza jak i jego metody. Nie dość, że jakaś taka dziwna w nazwie i w sposobie, to i ten Łukasz jakiś taki ?? za młody 😉 Po szkoleniu postanowiłam sprawdzić czy ma rację ? że faktycznie jest tak, jak nam to przedstawił na spotkaniu. W tym momencie rozpoczęła się moja podróż w tajniki ludzkiego umysłu i zgłębianie tej tematyki. Tu tkwiła odpowiedź na moje wszystkie pytania! To był brakujący element mojej układanki!

Dziś wiem ? po przekopaniu się przez stosy książek i wykorzystaniu tej wiedzy w praktyce, ale również po dwuletniej i ciągłej pracy z metodą Ok!Może tak być!?, że umysł ludzki jest niesamowity. Wiem, że wszystko co nasza głowa ?robi? ma swój cel. Wiem już, że przekonania jakie siedzą w naszych głowach powstały w określonym celu ? kiedyś się sprawdzały – a dziś mogą nam przeszkadzać w osiągnięciu równowagi w życiu, spokoju, radości, doświadczaniu miłości, obfitości. Wiem, że nasz mózg można nauczyć innego sposobu myślenia, jeśli tylko stworzy mu się ku temu warunki i osiągnąć to do czego dążymy w życiu. Osiągnąć spokój.

Mówiąc o spokoju mam na myśli głęboką równowagę wewnętrzną, taką która w momentach różnych wyzwań życiowych pozwala  spojrzeć na daną sytuację obiektywnie i bez emocji, które nie wspierają a ponoszą i są źródłem  dla ciała i ducha. To wewnętrzna stabilność, która jest wsparciem i nie powoduje zakłóceń w odbiorze otoczenia, ludzi, świata.

Przyszedł czas aby dzieli się z innymi swoim doświadczeniem i wiedzą.

Jeśli ktokolwiek ma pragnienie poukładać sobie w głowie ? serdecznie zapraszam na sesje bądź szkolenia!

Serdeczności!